Dátum: 17.12.2010

Vložil: Losllanos1

Titulok: Re:modely

Ahoj Stevo

moja tvorba sa bude dat kupit .
Kedze zijem na canarskych ostrovoch a moje modely su celkom rozsiahla zalezitost napr Tatra ma cca 50 stranok A4 + navodne kresby a navod co predstavuje vahu balicka cca 850g postovne do Ceskej ci Slovenskej republiky je cca 25 eur a myslim si ze pri cene modelu cca 20 eur nik nieje ochotny zaplatit 25 euro za transport .
Kupit sa bude dat moja tvorba tu na stranke akonahle prejdem do finalnej podoby a to v PDF alebo DFX pre rezacie plotre a to za symbolicke poplatky 1 az 10 euro, podla velkosti a rozsahu modelu
Napriklad Liebherr bude stat 5 euro Tatra ,ked ju prevediem do farebneho formatu 8 eur a povedzme rozsiahlejsie modely ako napriklad Liebher T282 B ,10 eur.
Ano inak planujem aj tatrovku uverejnit na tychto strankach len cakam kym sa mi vratia podklady z Venezuely .
Mozte sa vsak tesit na jednu novinku ktoru pripravujem ,model na pokracovanie HITACHI EX 8000 a mozte si o nej precitat v novinkach .
Posielat budem len rezane veci pre modelarov ktory budu ochotny zaplatit Papier ,rezanie a postovne co nie je mala polozka
Kedze si mnozstvo ludi , viac ako stovka uz predobiednalo tatrovku bola by odomna neskutocna drzost aby som tatru nevydal alebo lepsie povedane nezverejnil .
Dlho som rozmyslal ako svoje modely vydavat kedze format A4 pre moje ucely nepostacuje musim vsetko davat na format A3 a zistil som ze v papierovej forme sa tieto modely neskutocne predrazia a povedzme ze tatrovka by stala okolo 25-30 eur co je cca 750 kc + postovne
A nejedna sa len o Slovensko ci Cechy ale aj o ine krajiny ako je Rusko ci Latinska amerika kde je postovne omnoho drahsou zalezitostou a preto si myslim ze kazdy radsej zaplati 5 eur za stiahnutie modelu a da si ho kvalitne vytlacit na farebny papier vo velkom formate model ako Liebher LTM ho tak vyde na 10 eur vo formate A3 co si myslim ze je prijatelna cena pre vsetkych .

Pridať nový príspevok