Dátum: 09.01.2011

Vložil: losllanos1

Titulok: Re:Styl lepení modelů

Ahoj Pepo

Som rad ze je takyto zaujem o stranku a aj o modely
K tvojej otazke
Takze zakladna mierka z ktorou pridete do styku je 1:25
ano niektore modely budu obludy ako Napriklad pripravovan Hitachi EX 8000
Sposob lepenia bude povedal by som kombinovany pretoze niektore casti su podlepovane na urcite hrubky 2-3-4 mm a tam nie je dost mozne dodrzat presnost z chlopnamy ale najdu sa aj diely z chlopnamy a zubkamy postup je trochu netradicny ale mne funguje velmy dobre
Fotky postaveneho modelu ,ako aj navodne kresby ,ci uz nahlady na jednotlive stranky modelu budu k dispozicii tu na stranke
Mozes si pozriet foto vo fotogalerii a snazim sa ju aktualizovat akonahle nieco dokoncim
Momentalne okolo 15.01.2011 bude uz liebherr pripraveny na poslednu korekturu navodnych kresieb tak pridam konecna fotky modelu a nahladov na navodne kresby okolo 20 25. 01 .2011 bude model plne k dispozicii ku stiahnutiu vo forme pdf o par dni na to aj vo forme na rezacie plotre .
Este si mozes pozriet fotky na jednotlivych forach papieroveho modelarstva
beta stavbu nebudem realizovat nakolko to velmy predlzuje cas do zverejnenia modelu a je to preto ze ludia to robia vo svojom volne a nemozu sa venovat modelarcine profesionalne nakolko nedisponujem takou financnou hotovostou aby som mohol platit za stavbu modelu .


Pridať nový príspevok